ניאופרם ישראל


מחברות התרופות המובילות בישראל. משווקת תרופות, ציוד וטכנולוגיות מתקדמות לשיפור הבריאות ואיכות החיים

עמוד הבית > ניאופרם ישראל

ניאופרם ישראל, מחברות התרופות הגדולות והמובילות בישראל, מספקת תרופות, אפשרויות טיפול ופתרונות חדשניים במטרה להביא לשיפור מתמיד במצב הבריאותי ובאיכות החיים של הסובלים ממחלות כרוניות קשות. החברה פועלת בתחומי האונקולוגיה, המטולוגיה, מחלות זיהומיות, מחלות אוטואימוניות, מחלות מטבוליות, נוירולוגיה, אנדוקרינולוגיה, גסטרואנטרולוגיה, כבד ודרמטולוגיה.

חטיבת הטיפול הביתי בניאופרם ישראל הינה חטיבה טיפולית ייחודית המספקת שירותי רפואה מתקדמים עד לבית המטופל ולמען רווחתו, כחלופה לאשפוז. החטיבה מספקת למטופלים תרופות ואמצעים טכנולוגיים חדשניים, בשילוב מיומנויות רפואית של שירותי אחיות ושירותי רוקחות מתקדמים.

חטיבת ג'נמדיקס בניאופרם ישראל מספקת לחולים תכשירים רפואיים שאינם רשומים או זמינים בישראל.

עם לקוחות החברה נמנים קופות החולים, בתי החולים, בתי מרקחת, מעבדות ומכונים רפואיים מובילים, רופאים, אחיות ולקוחות פרטיים.

מוניטין מוכח של כמעט 80 שנה של השקות מוצלחות, מגוון שירותים מקיף, הבנה מעמיקה של השוק וצרכי הלקוחות, קשרים מקצועיים עם מקבלי ההחלטות והקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר הופכים את ניאופרם ישראל לשותף הנבחר עבור שורה ארוכה של חברות רב לאומיות המעוניינות לבסס או להרחיב פעילותן בישראל.

אנו מעניקים ספקטרום מלא של שירותים לשותפינו העסקיים כולל מחקר, רגולציה, שיווק, מכירות וסחר, לוגיסטיקה והפצה, ניהול רגולטורי וניהול ניסויים קליניים.


ניתוח שוק טרם השקה – אנו מספקים תובנות רפואיות חשובות ונתוני מחקרי שוק, כדוגמת הערכת פוטנציאל השוק, בשלבים המוקדמים ביותר של תהליך השיווק.

אישור ורישום רגולטורי של תרופות חדשות
חטיבת הרגולציה במטה הקבוצה, המונה למעלה מ -15 אנשי מקצוע עם ניסיון רב והבנה בכל דרישות הרגולציה של משרד הבריאות הישראלי, מספקת שירותי רגולציה בליווי צמוד לשותפים העסקיים שלנו כולל הגשות חדשות ורישום, אישורי שיווק, שינויים, חידושים וכו'.

ידע ומידע מדעי ורפואי
חטיבת הרפואה שלנו מספקת ידע מדעי מקצועי ומידע רפואי אודות המוצרים שלנו, המתחרים והשוק בו הם פועלים. כמו כן, החטיבה פועלת לקידום אתי ואמין של המוצרים שלנו תוך סקירת נתונים יסודית.

גישה מהירה לשוק
הבנה מעמיקה של המסלולים הקיימים לאישור ורישום תרופות בישראל מאפשרת לנו להבטיח גישה מהירה לשוק, לאחר אישור ה- FDA או ה- EMA.

רקורד מוכח של השקות מוצלחות וחדירה מהירה לשוק
מעמדנו המבוסס היטב בשוק התרופות יחד עם הבנה מעמיקה של השוק ושיתוף פעולה מקצועי ארוך טווח שהצוות שלנו פיתח עם בעלי העניין המרכזיים, מחזקים את אסטרטגיות מחזור חיי המוצר ועוזרים לנו להשיג את היעדים העסקיים שלנו.

פלטפורמות שיווק מתקדמות
אנו מתמחים בגיבוש והוצאה לפועל של תוכניות שיווק המתבססות על מידע סטטיסטי, ניסיון עשיר בשווקים הישראלים ושימוש בטכניקות שיווק מתקדמות וחדשניות. צוותי השיווק שלנו מונים, בין היתר מנהלי שיווק מנוסים ומקצועיים ונציגים רפואיים בעלי נסיון עשיר במכירות אשר עוברים הכשרות מתאימות.

לאתר החברה לחץ כאן>>
לדף הלינקדאין של ניאופרם ישראל לחץ כאן>>