חדשות


שמונה עשורים שאנחנו מחדשים ומתחדשים, פורצים גבולות ומביאים חדשנות מוצרית וטכנולוגית.

יולי 2021

קבוצת ניאופרם זכתה בדירוג הגבוה ביותר במדד האחריות התאגידית של "מעלה"


גאים לשתף על שנה נוספת, שביעית במספר, בה אנו זוכים לדירוג הגבוה ביותר במדד האחריות התאגידית של "מעלה".

הדירוג מודד את מעורבות הארגון בקהילה, גיוון והכלה, יחסי עבודה, בריאות ואיזון, אחריות ברכש, איכות סביבה וקיימות, היבטים אתיים בתהליכים עסקיים ועוד.

יולי 2021

מסכמים עוד שנה של עשייה למען הקהילה עם "שיעור אחר"


חוגגים עוד שנה של עשיית טוב בתכנית ההתנדבות של שיעור אחר.

במסגרת פרוייקט ייחודי של עמותת "שיעור אחר" מתנדבים עובדינו להעביר שיעורי העשרה בתחומי הרפואה, המדע, השיווק ועוד. העובדים שלנו חושפים את הילדים לידע מתקדם ומעודדים אותם ללמוד, לחשוב, לחוות, ובעיקר, להאמין בעצמם.

יוני 2021

הבשורה של דוקטור עור: הדור הבא של ה BB Cream


דוקטור עור, מבית ניאופרם מוצרי צריכה, מותג הדרמו-קוסמטיקה שפותח על ידי רופאי עור, משיק
BB Cream מסדרת האנטי אייג'ינג Renew OR- עם כל היתרונות הידועים של ה- BB Cream: לחות, כיסוי אחיד עם גוון והגנה מהשמש ועכשיו, בתוספת רכיבי אנטי-אייג'ינג – שיפור באזור הקמטים* בתוך שבוע, הבהרת כתמי פיגמנטציה, הגנה מהאור הכחול הנפלט ממסכים ומזיהום אוויר אורבני!

יוני 2021

הבשורה של דוקטור עור: הדור הבא של ה BB Cream


דוקטור עור, מבית ניאופרם מוצרי צריכה, מותג הדרמו-קוסמטיקה שפותח על ידי רופאי עור, משיק
BB Cream מסדרת האנטי אייג'ינג Renew OR- עם כל היתרונות הידועים של ה- BB Cream: לחות, כיסוי אחיד עם גוון והגנה מהשמש ועכשיו, בתוספת רכיבי אנטי-אייג'ינג – שיפור באזור הקמטים* בתוך שבוע, הבהרת כתמי פיגמנטציה, הגנה מהאור הכחול הנפלט ממסכים ומזיהום אוויר אורבני!

מאי 2021

קבוצת ניאופרם בין 100 החברות הטובות בישראל עבוד בהם


קבוצת ניאופרם נבחרה להיות אחת מ-100 החברות שהכי טוב לעבוד בהן בדרוג BDI ובשיתוף מגזין דה מרקר! ולא רק שנבחרנו עשינו קפיצת מדרגה של 8 מקומות!!! כבוד!!! 💪

אפריל 2021

סדרת Filler OR זוכה בפרס BRAVO


סדרת Filler OR, סדרת האנטי אייג'ינג של דוקטור עור אשר הושקה באמצע 2020, זכתה בפרס BRAVO , המוענק למוצרים ושירותים חדשים שהצרכנים השתמשו בהם, אהבו אותם וממליצים עליהם.

סדרת Filler OR מעניקה מראה עור חלק יותר תוך שעה בלבד, שאף הולך ומתגבר עד 6 שעות. הסדרה כוללת סרום חומצה היאלורונית לחידוש ומיצוק עור הפנים והצוואר וקרם חומצה היאלורונית להענקת לחות ומראה עור צעיר יותר. שני המוצרים מכילים את רכיב הפטנט- Hyaluronic FS Complex , פטנט ייחודי שנבדק מחקרית . השילוב הייחודי מביא לשלושה יתרונות: יעילות מהירה בהחלקת קמטי הבעה, פעילות משמעותית בטשטוש עומק הקמטים והענקת לחות אינטנסיבית וארוכת טווח.

מרץ 2021

זכייה נוספת של פרומדיקו ב"תו פלטינה"


מכון התקנים הישראלי העניק לחברת פרומדיקו, מקבוצת ניאופרם "תו פלטינה"!
זו השנה השלישית ברציפות, שאנו זוכים לתו ייחודי זה 🥇

הדרוג מוענק לארגונים הנושאים חמישה תווי איכות ויותר על ניהול מערכת האיכות, ניהול סביבתי, ניהול איכות לציוד רפואי, ניהול בטיחות ובריאות בתעסוקה, ניהול אבטחת מידע ועוד.

פברואר 2021

התרופות שלנו בסל התרופות 2021


גאים על כך ששמונה תרופות חשובות אותן משווקת ניאופרם ישראל, בשתיים עשרה התוויות שונות, נבחרו להיכלל בסל מתוך כ- 880 תרופות וטכנולוגיות שהוגשו לוועדה!

הישג זה הוא חסר תקדים שכן מדובר במספר ההתוויות הגבוה ביותר שהוכלל בסל, יותר מכל חברת פארמה אחרת. התוויות אלה כוללות טיפולים חדשניים ומתקדמים להצלת חיים, הארכת חיים ו/או שיפור איכות החיים לחולים במחלות קשות, ילדים ומשפחות. התרופות נבחרו בין היתר בשל היותן פורצות דרך, נתמכות במחקרים קליניים ובעלות הצלחה מוכחת.

לי, אמא של שרינה אחת המטופלות, המשתפת בתחושותיה: " כאמא לילדה הסובלת מתסמונת דרווה, אני יכולה לנשום לאחר תקופת התמודדות לא פשוטה .
עד לאישור התרופה, הילדה שלי הייתה בסכנת חיים וכעת, התרופה היחידה שהצליחה להפחית את הפרכוסים באופן משמעותי – אפידיולקס, נכנסה לסל התרופות.
אנחנו שמחים שוועדת הסל הכלילה את התרופה החשובה הזו שמצילה את חיי הילדים הללו."

ינואר 2021

צוות הדיאליזה של אלדן משלים עוד פרוייקט


צוות הדיאליזה של חברת אלדן, מקבוצת ניאופרם, השלים בהצלחה פרויקט התקנות רחב היקף במגוון בתי חולים בישראל.

במסגרת הפרויקט נפרסו מכשירי המודיאליזה SurdialIX של חברת Nipro. מכשור חדיש זה יאפשר למאות אנשים לזכות בטיפול מצוין עם הטכנולוגיה מהמתקדמות בעולם.

ינואר 2021

טיפול בפצע ובסטומה


חטיבת הטיפול הביתי בחברת ניאופרם ישראל גאה להציג יוזמה חדשנית וייחודית בתחום הטיפול בפצע ובסטומה: מפגשי הכנה למבחן המעשי של הקורס העל בסיסי בתחום הסטומה והפצע. פרויקט הדרכה ייחודי מסוג זה לא נעשה מעולם בישראל.

הסטודנטים זכו להזדמנות יוצאת דופן להתאמן על תרחישי טיפול "במטופל" בעזרת אחיות מובילות ומקצועיות מתחום הסטומה והפצע.

חטיבת ה“טיפול ביתי” מאפשרת קבלת מגוון טיפולים רפואיים בבית כחלופה לאשפוז בבית החולים באמצעות טכנולוגיות ותרופות מתקדמות, שירות הדרכה וייעוץ של צוות אחיות מקצועי ומנוסה והכל בהתאמה אישית.

דצמבר 2020

דוקטור עור למען היזמים של קרן-שמש!


התרגשנו לקחת חלק באירוע השנתי של קרן-שמש יזם השנה 2020!

עשרת הפיינליסטים בתחרות קיבלו במתנה ערכת מוצרים של דוקטור עור מבית ניאופרם מוצרי צריכה, לאחר שהציגו יצירתיות, גמישות וחדשנות עסקית בעידן הקורונה. כל אחד והמסע האישי והמרגש שעשה להמשיך ולקיים עסק מפרנס בקהילה.

קרן-שמש מקבוצת עוגן, הינה ארגון ללא מטרות רווח, המסייע לבעלי עסקים קטנים בישראל.

מזל טוב לזוכים ולכל היזמים שעלו לגמר!

נובמבר 2020

ניאופרם נלחמת בקורונה


ניאופרם ממשיכה לקדם את המאבק נגד מגפת הקורונה ומשקיעה בסטארט-אפ הישראלי LessTests, אשר פיתח מוצר חדשני ופורץ דרך שיאפשר הכפלת כמות הבדיקות המבוצעות בכל מעבדה ויסייע בפתיחת המשק ובהשגת יציבות כלכלית.

לדבריו של רן פורר, סמנכ"ל פיתוח עסקים בניאופרם: "אנו רואים בהשקעה ב- LessTests הזדמנות להיות חלק מפתרון כולל לוירוס הקורונה על כל השלכותיו על ידי איגום בדיקות קורונה. אנו שמחים על ההזדמנות להשתתף במאמץ של הקטנת אחוזי התחלואה והחזרת תושבי ישראל לשגרת חיים נורמלית חדשה.

בישראל הפצת המוצר תתבצע על ידי אלדן ציוד אלקטרוני, מקבוצת ניאופרם.

יולי 2020

אלדן מחזירה את חופש התנועה לבעלי מוגבלויות


אלדן תשווק בישראל את הטכנולוגיות המתקדמות של חברת Ottobock, מהמובילות בעולם בתחומי הפרוטזות, כסאות הגלגלים והתותבות.

החברה מפתחת טכנולוגיות מתקדמות המחזירות חופש תנועה לחיי אנשים עם מוגבלויות, כגון "היד הביונית" Michelangelo, כף הרגל החדישה MeridiuE, ברך ממוחשבת Genium X3 ועוד. החברה תומכת גם בספורטאים פראלימפיים עם מוצרים המסייעים לספורטאים להגיע להישגים גבוהים.

חברת אלדן ציוד אלקטרוני, מקבוצת ניאופרם, מקדמת טכנולוגיות מתקדמות ברפואה ובמדעי החיים בארץ ופועלת למציאת פתרון אישי ומותאם לצרכי כל מטופל.

יולי 2020

גאים לקבל "פלטינה פלוס" במדד מעלה לאחריות תאגידית 2020


קבוצת ניאופרם זכתה לדירוג פלטינה פלוס, הדירוג הגבוה ביותר במדד מעלה לאחריות תאגידית 2020, זו השנה השישית ברציפות!!!
הדירוג ניתן לנו על עשייה משמעותית בתחום האחריות התאגידית כולל אתיקה, התנדבות עובדים ותרומה לקהילה, גיוון והכלה, השקעה בהון האנושי, אחריות חברתית בשרשרת אספקה, איכות סביבה ועוד.

שמחנו לקבל בסקר העמדות הארגוני האחרון את הפידבק החיובי של עובדי הקבוצה על התנהלות ארגונית אנושית, אפקטיבית ובטוחה תוך המשך פעילות עסקית רציפה.

יולי 2020

דוקטור עור משיק סדרת אנטי אייג'ינג חדשה


ניאופרם מוצרי צריכה מרחיבה את המותג דוקטור עור ומשיקה את סדרת Supreme OR – סדרת אנטי אייג'ינג חדשה המכילה את רכיב הפטנט הייחודי – OxyForce
להפחתת מראה הקמטים העמוקים ולהחלקת מראה העור.

יוני 2020

בייביסיטר משיק חיתול חדש הסופג כ-30% יותר מהמתחרים


בייביסיטר, מותג החיתולים הצומח ביותר בישראל משיק חיתול חדש במטרה לתת מענה מדויק לצרכיהם ודרישותיהם של הורים מחתלים בישראל – הוא סופג כ-30% יותר מהמתחרים המובילים, רך ונעים יותר למגע מהחיתול הנוכחי וגם גמיש יותר.

מאי 2020

משתפים פעולה עם אונ' תל אביב לפיתוח חיסון לנגיף הקורונה


חברת Neovii, מקבוצת ניאופרם, פועלת בשיתוף פעולה עם אוניברסיטת תל אביב לפיתוח חיסון לנגיף הקורונה. במסגרת ההסכם שנחתם, תחל Neovii לפתח חיסון לנגיף ה SARS-CoV-2 האחראי למחלת ה- COVID19 באמצעות שימוש בטכנולוגיה שפותחה על ידי צוות מדענים מהאוניברסיטה בראשותו של פרופ' יונתן גרשוני מבית הספר לביולוגיה מולקולרית, שמיועדת לפיתוח חיסונים על בסיס פלטפורמה טכנולוגית חדשנית. פרופ' גרשוני הינו מבכירי החוקרים בתחום וחוקר נגיפים ממשפחת הקורונה במשך 15 השנה האחרונות.

Neovii עוסקת במחקר ופיתוח, ייצור ומכירה של תרופות למחלות יתום. תרופות החברה, אשר נותנות מענה לחולים עם צרכים רפואיים מורכבים בתחום ההפרעות האימונולוגיות וההמטולוגיות, משווקות ביותר מ- 60 מדינות בעולם.

מאי 2020

ניאופרם בין 100 החברות שהכי טוב לעבוד בהן בישראל


קבוצת ניאופרם השתתפה לראשונה בדירוג "100 החברות שהכי טוב לעבוד בהן" של חברת BDI בשיתוף עם עיתון דה מרקר, והשתלבה במקומות גבוהים מאד ברשימה.

תודה לעובדינו המצוינים על ההשתתפות בדרוג והבעת האמון בקבוצה כמעסיק נבחר.
אנו נמשיך לעשות על מנת להצדיק את הבחירה!