הסיפור שלנו


כבר 80 שנה שאנו פועלים לשיפור הבריאות ואיכות החיים באמצעות תרופות, טכנולוגיות ומוצרים חדשנים ומתקדמים

עמוד הבית > הסיפור שלנו

שמונה עשורים שאנחנו מחדשים ומתחדשים,
פורצים גבולות ומביאים חדשנות מוצרית וטכנולוגית.
זה סוד ההצלחה של קבוצת ניאופרם

1941-1980

השנים הראשונות


ב- 1941 ד"ר ליאופולד גולדשמידט, רופא ילדים במקצועו, מקבל את נציגות חברת "לדרלה" האמריקאית לפלסטינה, שהייתה אז תחת שלטון המנדט הבריטי. ב-1951 מצטרף לחברה מר צבי שראל, חתנו ויחד הם מביאים לפריצת דרך בפעילות החברה שעוסקת בתרופות ותוספי מזון לבעלי חיים. בשנות ה- 60 נכנסת החברה לשותפויות אסטרטגיות עם חברות בינלאומיות נוספות בינהם חברת התרופות הגרמנית "הרמל".

1980

דוד פורר מצטרף לחברה


חתנו של מר שראל, דוד פורר, מצטרף לחברה כמנהל חטיבה. תחת ניהולו הופכות מחלקות הכימיקלים והווטרינריה למובילות כל אחת בתחומה. בתחום תוספי מזון לבעלי חיים ניאופרם הובילה את השוק עם מוצרים כ"סייגרו" "אאורופק" ו"אבוטן". בתחום הכימיקלים הפכה למובילה בתחום החומרים המרוכבים עם "רוהסל", אנזימים לתעשיית המזון וחומרי גלם לתעשיית הפלסטיקה. ב-1986 מקבל דוד אחריות גם על המחלקה הרפואית וממונה למנכ"ל החברה.

שנות ה 80-90

תנופה אדירה בתחומי התרופות


ניאופרם מתפתחת ומשגשגת עם קבלת ייצוגן בישראל של חברות רב לאומיות כגון "אורגנון", "פארק דייויס" ו"וויטהול". בכך תופסת החברה את מקומה כמשווקת מובילה ומשמעותית של תרופות מרשם, תרופות ללא מרשם ומוצרי צריכה. בנוסף החברה מקימה מערך הפצה עצמאי לבתי המרקחת ובכך הופכת לאחד מסיטונאי התרופות המובילים בישראל.

1999

הקמת LDD לשיקום קרקעות ואיכות סביבה


LDD הינה החברה המובילה, הגדולה והוותיקה בישראל בתחום שיקום הקרקע ומי התהום. החברה מתמחה הן בייעוץ סביבתי כללי במגוון נושאים והן בביצוע פרויקטים מורכבים לשיקום קרקע ומים בארץ ובעולם.

שנות האלפיים

בסימן מיזוגים ורכישות


ניאופרם בתנופת צמיחה, על ידי כניסה או הרחבה של תחומי הלוגיסטיקה והפצה, שיווק ציוד רפואי ומדעי, טיפול ביתי כחלופה לאשפוז, בית מרקחת להכנות רוקחיות וייבוא תרופות וגנריקה. במהלך עשור זה, ביססה ניאופרם את מעמדה כספק תרופות, מוצרי צריכה וקוסמטיקה מוביל בישראל ומכירותיה גדלות משנה לשנה.

2003

נכנסים לעולם הציוד הרפואי


קבוצת ניאופרם נכנסת לתחום הציוד הרפואי באמצעות רכישת חברת אלדן, המספקת מכשור וציוד רפואי, אנליטי ומדעי וכן חומרים וטכנולוגיות מתקדמות, לרבות שירות טכני והדרכות מקצועיות להתקנה והטמעת המערכות.

2005

רכישת חברת הלוגיסטיקה וההפצה פרומדיקו


פרומדיקו הופכת להיות זרוע הלוגיסטיקה וההפצה של הקבוצה. בעקבות רכישה זו נוספים לקבוצה בית מרקחת העוסק בהכנות רוקחיות ויחידה לטיפול ביתי.

2008

רכישת חברת ג'נמדיקס


ג'נמדיקס עוסקת בייבוא תרופות שאינן רשומות לשיווק בישראל, לפי תקנה 29 ואספקת תרופות גנריות.

2009

מובילים את הדרמו-קוסמטיקה בישראל


ניאופרם רוכשת את דוקטור עור, מותג ישראלי לטיפוח וטיפול לפנים ולגוף, פרי פיתוחם של רופאי עור. למותג מגוון רחב של מוצרי דרמו-קוסמטיקה, המיועדים לטיפוח העור ולטיפול בבעיות ובמצבי עור שונים. בין מגוון המוצרים ניתן למצוא סדרות אנטי אייג'ינג, סדרות טיפוח לעור הפנים והגוף וסדרות טיפוליות מתקדמות.

2013

פורצת גבולות ויוצאת לעולם


ניאופרם רוכשת את Fresenius Biotech מקבוצת Fresenius הגרמנית, המפתחת ומשווקת תרופות ביולוגיות מצילות חיים למחלות נדירות וחשוכות מרפא. המוצרים משווקים במעל ל– 60 מדינות ברחבי העולם. לאחר הרכישה שונה שם החברה ל- Neovii ומטה החברה הוקם בשוויץ כאשר הייצור מתבצע במפעל החברה בגרמניה.

2015

מייצרים מגבונים וחיתולים באצבע הגליל


ניאופרם רוכשת את חברת מוצרי הצריכה DPL, כחלק מאסטרטגיית הקבוצה להרחיב פעילותה ולבסס את מעמדה כחברת מוצרי צריכה מובילה.
DPL מתמחה בייצור של מוצרי ספיגה מתקדמים לתינוקות ("בייביסיטר"), למבוגרים ("נועם"), מגבונים ומוצרים לטיפוח אישי ולנקיון הבית.

כבר שמונה עשורים

מאז היווסדה של ניאופרם אנחנו פועלים להציע לציבור מוצרים ושירותים איכותיים. מאחורינו מסורת ארוכה של הצלחות, אבל מבחינתנו זוהי רק תחילת הדרך. נמשיך לאתר מוצרים חדשים, הזדמנויות עסקיות ופתרונות חדשניים במטרה לשפר את איכות החיים והבריאות בישראל.