מחוייבים לקהילה


פועלים ליצירת שנוי חברתי חיובי במגוון פרוייקטים ופעילויות עם עמותות וארגונים חברתיים.

עמוד הבית > מחוייבים לקהילה

המחויבות שלנו לקהילה מבוססת על שותפות של 80 שנה בקהילות בהן אנו פועלים. אנו קשובים לצורכי הקהילה בקרבה אנו חיים, ופועלים יחד עם עמותות וארגונים חברתיים במטרה לקחת חלק ביצירת שנוי חברתי חיובי. אנו פעילים כיום במגוון פרוייקטים של התנדבות ותרומה לקהילה.

יוצרים תעסוקה לאנשים עם מוגבלות שכלית בשיתוף אקים


במרכז הלוגיסטי של חברת פרומדיקו, מקבוצת ניאופרם הוקם מרכז תעסוקה ייעודי, בו מועסקים משנת 2006 עובדים עם מוגבלות שכלית. העובדים משולבים בחיי היום יום של החברה. עבור פרוייקט זה קיבל יו"ר הקבוצה, מר דוד פורר, את אות נשיא המדינה.

מקדמים שיוויון הזדמנויות בחינוך בשיתוף עמותת "שיעור אחר"


במסגרת פרוייקט ייחודי של עמותת "שיעור אחר" מתנדבים עובדינו להעביר שיעורי העשרה בתחומי הרפואה, המדע, השיווק ועוד. העובדים שלנו חושפים את הילדים לידע מתקדם ומעודדים אותם ללמוד, לחשוב, לחוות, ובעיקר, להאמין בעצמם.

פועלים ליצירת שוויון הזדמנויות ומעסיקים אוכלוסייה מגוונת


חברנו למיזם "קו אימפקט" שמטרתו לקדם העסקת עובדים מהחברה הערבית.
ביחד עם הג'וינט בנינו מסלולי קידום והעשרה לעובדים בתפקידי ייצור.
כמו כן הפעלנו פרוייקט ייחודי בשיתוף הסוכנות היהודית במסגרתו נקלטו עשרות ישראלים ממוצא אתיופי לעבוד במפעל DPL, שהינו חלק מהקבוצה, בגליל העליון.

מסייעים לעמותות בהשגת מטרות עסקיות


עובדינו תורמים מהידע והנסיון שלהם לטובת ליווי עמותות בהשגת מטרות עסקיות. בין הפרויייקטים: בניית תכנית שיווקית למען תמיכה בילדים עם עיוורון ולקות ראייה, בניית קמפיין דיגיטלי להגברת מודעות הציבור לנוער הסובל מחרדה חברתית, מעורבות בהקמת מעבדה מדעית, ביורפואית להעשרה והעצמת ילדים בפריפריה ועוד.

לצד השקעה בפרוייקטים חברתיים תורמת הקבוצה תרומה כספית נכבדה לקידום הבריאות, החינוך והתרבות בישראל ובעיקר בפריפריה.