עמוד הבית > צוות ההנהלה
אריק משה
מנכ"ל ניאופרם השקעות ומנהל מטה כספים תשתיות ומחשוב
טלפון: +972-3-9373732
arikm@neopharm-investment.com

קרא/י עוד
טל פורר
מנהל פיתוח עסקים ראשי
טלפון: +972-3-9373705
Tal.F@neopharmgroup.com

קרא/י עוד
רן פורר
סמנכ"ל פיתוח עסקים
טלפון: +972-3-9373705
Ran.F@neopharmgroup.com

קרא/י עוד
אבי הכהן
סמנכ"ל בכיר משאבי אנוש
טלפון: +972-3-9373782
Avi.H@neopharmgroup.com

קרא/י עוד
שמרית ניסנבאום
דוברת ומנהלת יחסי ציבור
טלפון: +972-3-9373725
Shimrit.N@neopharmgroup.com

קרא/י עוד
אפי שנידמן
מנכ"ל ניאופרם ישראל
טלפון: +972-3-9373743
Efi.S@neopharmisrael.com

קרא/י עוד
נילי פורר רבינוביץ
מנכ"לית ניאופרם מוצרי צריכה
טלפון: +972-3-9373724
Nilly.F@neopharmgroup.com

קרא/י עוד