ניאופרם קיור


מרכז הכנות רוקחיות מותאמות אישית למוסדות בריאות ולמטופלים בביתם

עמוד הבית > ניאופרם קיור

ניאופרם קיור מתמחה בהכנה ובאספקה של טיפולים תרופתיים, הניתנים בעירוי, מותאמים אישית למטופלים בבתי חולים, בקהילה או בבית.

החברה מספקת מענה כולל למטופלים בכל שלבי הטיפול: ניהול ובדיקת המרשם המתקבל, התאמת סביבתו של המטופל לקבלת הטיפול בביתו, הכנת התרופה ושילוחה לבית המטופל, ייעוץ לצוות המקצועי, הדרכת המטופל, מתן הטיפול כמו גם ניטור המטופל ומתן מענה לשאלותיו.

החברה מעניקה את השירות לבתי החולים, לקופות החולים וכלל מוסדות הבריאות בישראל. בין מגוון ההכנות הרוקחיות ניתן למצוא פתרונות בתחום הזיהומים, תזונה, טיפול בכאב, טיפולים לסרטן והניסויים הקליניים. כמו כן מעניקה החברה גם שירותים נוספים בתחום הטיפול בפצעים קשיי ריפוי וסטומה.

מובילה את תחום ההכנות הרוקחיות בישראל. מספקת מאות אלפי הכנות רוקחיות בהתאמה אישית מדי שנה לאלפי מטופלים.

לניאופרם קיור ניסיון של למעלה מ- 20 שנה בתחום ההכנות הרוקחיות המותאמות אישית, והיא מובילה בתחומה בישראל. החברה פועלת מעמק חפר באמצעות מרכז הכנות ובית מרקחת ייעודי למטרה זו. ההכנות מיוצרות בחדרים הנקיים בבית המרקחת המאושרים ופועלים על פי הקריטריונים המחמירים והקפדניים של משרד הבריאות ועומדים בסטנדרטים בינלאומיים כל זאת על מנת להבטיח את איכות, בטיחות ויעילות התכשירים. החברה פועלת 365 ימים בשנה, שבעה ימים בשבוע.