פיתוח עסקי


מייצרים ערך עבור השותפים שלנו באמצעות יצירתיות, חדשנות, זיהוי הזדמנויות, לקיחת יוזמה ומתן פתרונות מתקדמים, תוך שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר

עמוד הבית > פיתוח עסקי

מוניטין מוכח של 80 שנים של הצלחות בהשקת מוצרים חדשים, מגוון שירותים מקיף, הבנה מעמיקה של השוק וצרכי הלקוחות, קשרים מקצועיים עם מקבלי ההחלטות והקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר הופכים את ניאופרם
ל- partner-of-choice עבור חברות מקומיות ורב לאומיות המעוניינות לבסס או להרחיב פעילותן בישראל.

קבוצת ניאופרם מחפשת באופן פעיל הזדמנויות לרכישה, שיתופי פעולה ורישוי לפיתוח, מכירה ו/או הפצה של מוצרים ושירותים בתחומי הבריאות, הצרכנות ורפואה. בין התחומים שבהם הקבוצה מעונינת להתרחב ולהתפתח:

אנו מעניקים ספקטרום מלא של שירותים לשותפינו העסקיים כולל מחקר, רגולציה, שיווק, מכירות וסחר, לוגיסטיקה והפצה וניהול ניסויים קליניים.

השירותים המוצעים

פלטפורמות שיווק מתקדמות
אנו מתמחים בגיבוש והוצאה לפועל של תוכניות שיווק המתבססות על מידע סטטיסטי, עשרות שנות ניסיון בשווקים הישראלים ושימוש מתוחכם בטכניקות שיווק מתקדמות. לצוותים שלנו יש את הניסיון והידע לביצוע כל אסטרטגיות השיווק. מחלקות השיווק שלנו כוללות פעילות תקשורת שיווקית , דיגיטל ו e-com מהמתקדמות בישראל.

מכירות וסחר
מחלקות המכירה והסחר שלנו מורכבות מצוות מקצועי מצטיין של יועצים קמעונאיים מסחריים בעלי קשרים ארוכי טווח עם רשתות הקמעונאות, בתי המרקחת וכל מוסדות הבריאות בישראל. הצוותים שלנו אחראיים גם על נראות המוצר, ניהול מדף מקיף, ניהול רצפת המכירה ועוד.

יכולות לוגיסטיקה והפצה מהמובילות בישראל
אנו מציעים פלטפורמה מהמתקדמות והמובילות בישראל בתחום הלוגיסטיקה וניהול שרשרת אספקה, הכוללת שירותי יבוא, הפצה לאלפי נקודות מכירה ומרלוגי"ם, ניהול מרכז קשרי לקוחות, התאמת מוצרים לשוק הישראלי בהתאם להנחיות משרד הבריאות ושירותים לוגיסטיים למוצרים כגון ניהול דוגמאות, התאמות אריזה, החזרות והשמדות.
אנו מתחייבים לשותפינו לקיום מערכת איכות העומדת בדרישות הרגולציה המחמירות ביותר הן של רשויות הבריאות והן רגולציה פנימית המאפשרות ביצוע כל הפעילויות להבטחת איכות המוצר, יעילותו ובטיחותו.

ניהול מדיקלי ורגולטורי
לקבוצה חטיבה רגולטורית רחבה בעלת ניסיון רב ברישום ואישור לשיווק של תרופות מרשם וללא מרשם, מוצרי קוסמטיקה, מזון ותוספי תזונה ומכשור וציוד רפואי. הצוות שלנו מונה מעל 20 איש בעלי הבנה מעמיקה של כל הדרישות הרגולטוריות של משרד הבריאות הישראלי ומיומנות גם בבנייה ויישום של תוכניות לניהול סיכונים. החטיבה אחראית גם על מתן ידע מדעי ומידע רפואי על המוצרים שלנו. המחלקה אחראית גם אבטחת איכות מוצרי החברה ובטיחותם, כולל בין היתר, דיווח תופעות לוואי וטיפול בפניות איכות.

ניהול ניסויים קליניים
אנו בעלי ניסיון רב בייזום, תיאום וניהול מחקרים מקומיים. ההכרות עם השווקים ויחסי העבודה ההדוקים שייצרנו על פני השנים מאפשרים לנו לזהות ולגייס ביעילות KOLs, חוקרים ומרכזים רפואיים. בנוסף לזה אנו מגבשים ומנהלים תוכניות חמלה והתנסות.

למה אנחנו?

אנחנו מייצרים ערך עבור השותפים שלנו באמצעות יצירתיות, חדשנות, זיהוי הזדמנויות, לקיחת יוזמה ומתן פתרונות מתקדמים, תוך שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר. מערכות היחסים ארוכות הטווח שלנו מבוססות על שירות, מקצועיות, אמינות, יושרה ושקיפות, תוך התחייבות להצלחה משותפת.

ליצירת קשר לחץ כאן